Hakkımızda

Genel Bakış

“Küresel erişim, yerel eylem”

MM yayınları, İngilizce dilinin öğrenimi ve öğretimini desteklemek için kitap, materyal ve hizmet sağlama konusunda uzmanlaşmış, bağımsız bir yayıncılık şirketidir. Global erişime sahip malzemeler üretiyor ve çalışmalarımızın profesyonel kalitesiyle gurur duyuyoruz.

Ne yayınlıyoruz

“Daha hızlı ilerlemenize yardımcı olan ürünler”

Öğrencilerin İngilizce dil yeterliliğine ulaşmalarına, bilişsel yeteneklerini geliştirmelerine ve gerekli yaşam becerilerini edinmelerine yardımcı olan öğrenme materyalleri üretiyoruz. Dil öğrenimi ve öğretiminin bu büyüleyici yolculuğu sürecinde yolun her adımında sizinleyiz.

Ürünlerimiz, tüm yaş gruplarına ve öğrenmeye istekli geniş bir kitleye uygun öğrenme materyallerinden, sınav hazırlık destek materyallerine; yerel pazarlar için hazırlanmış kitaplardan, erişilebilir ve sofistike, etkileşimli e-öğrenme kurslarına kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir

Nasıl çalışıyoruz

“Öğrenme ve öğretme deneyiminizi kolaylaştırmak için çok çalışıyoruz”

MM yayınlarında, müşterilerimizin isteyebileceği en zorlu projeyi üstlenecek kadar büyük, ancak hazine kabul ettiğimiz ve bizi farklı kılan sadakati koruyacak kadar da sıkı bir takım ruhu ile hareket ediyoruz.

Farklı eğitim ortamlarının taleplerini, farklı öğrenme yolları ile öğretimi desteklemek amacıyla dikkate almamız gereken parametrelerin çeşitliliğini sağlamak için yazarlar, editörler, danışmanlar ve öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca, tüm bu çalışmalarımız esnasında iyi ilişkiler kurmaya ve yüksek etik standartlara sahip iş davranışları sürdürmeye büyük önem veriyoruz.